Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. decembra pulksten 6.30 līdz 29. decembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 11 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņus uz glābšanas darbiem, portālam ziņoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Ceturtdien, 28.decembrī, pusvienpadsmitos no rīta Zemnieku ielā pēc divu vieglo automašīnu sadursmes ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz ceļa braucamās daļas izlijušu šķidrumu.

Vakarā Šķēdes ielā deviņstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens. Aizdegšanās pamanīta pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Piektdien, 29.decembrī, pulksten 05.18 saņemts izsaukums uz Brīvības ielu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega grīda 2 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 52 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 33 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.