Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 9. februāra pulksten 6.30 līdz 12. februāra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums, portālam ziņoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Sestdien pulksten 22.33 tika saņemts izsaukums uz Tosmares ielu, kur dzīvojamā mājā bija jūtama gāzes smaka. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ēku un tika konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem pie plīts nepareizi pievienots gāzes balons, kā rezultātā pa ēku izplatījusies gāzes smaka. Tika izvēdinātas telpas un ēkas iedzīvotāji varēja atgriezties savos dzīvokļos. pulksten 23.33 darbi notikuma vietā pabeigti.

Naktī uz svētdienu, pulksten 1.14 saņemts izsaukums uz Rudzu ielu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, blakus dzīvojamajai mājai deg garāža. Notikuma vietā konstatēts, ka deg garāža, tās jumts un vārti kopumā 20 m2 platībā. Ugunsgrēkā nosargāta blakus esošā dzīvojamā māja. Pulksten 2.57 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD kopumā saņēma 109 izsaukumus – 31 uz ugunsgrēku dzēšanu, 56 uz glābšanas darbiem, bet 22 izsaukumi bija maldinājumi.