Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 24. novembra pulksten 6.30 līdz 27. novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 12 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, desmit uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums, portālam ziņoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Naktī uz svētdienu, pulksten 2.59, VUGD saņēma informāciju, ka Rojas ielā piecstāvu dzīvojamā mājā no otrā stāva dzīvokļa nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji nekavējoties devās iekšā dzīvoklī, kur konstatēja, ka deg virtuve 10 m2 un koridors 5 m2 platībā. Tā kā sadūmojums jau bija izplatījies pa visu ēku, ar glābšanas masku palīdzību no augšējiem dzīvokļiem tika izglābti 22 cilvēki, no kuriem divi bija ugunsgrēkā cietuši. Dzēšanas un glābšanas darbi noslēdzās pulksten 4.45.

Sestdien vakarā Jātnieku ielā Liepājā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma  149 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu, 91 uz glābšanas darbiem, bet 20 izsaukumi bija maldinājumi.