Ekspertīze konstatējusi, ka augustā Tirdzniecības kanālā atrastā Vācijas pilsoņa bojāeja nav bijusi vardarbības rezultāts. Vīrietis bijis alkohola reibumā.

Kā portālu informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, ekspertīzē konstatēts, ka augustā bojā gājušā Vācijas pilsoņa nāves iemesls nav bijusi vardarbība. Noskaidrots, ka vīrietis atradies alkohola reibumā.

Jau vēstīts, ka 26.augustā policija no Liepājas Tirdzniecības kanāla izcēla kāda vīrieša līķi. Drīz vien tas tika atpazīts kā naktī uz 21.augustu pazudušais Georgs-Thilo Frīdrihs Volkerts.

1978.gadā dzimušais vācietis Georgs-Thilo Frīdrihs Volkerts pēdējo reizi tika redzēts naktī uz 21.augustu, kad nokāpa no jahtas "Donald”, kas atradās ostas piestātnē Tirdzniecības kanālā un devās Tramvaja tilta virzienā.

Otrdien, 26.augustā, vīrieša mirstīgās atliekas (kā novēroja portāls, līķa pakauša daļā bija pamatīgs lūzums , seja zila) tika atrastas blakus kanālā netālu no Tramvaja tilta noenkurotajam zvejas kuģim "Spurn”.

Kad vīrieša līķi izcēla no ūdens, to atpazīt tika uzaicināti divi jahtas "Donald" komandas pārstāvji. Abi vīrieši portālam apstiprināja, ka atrastais ir viņu pazudušais biedrs. Neko vairāk satriektie jahtsmeņi stāstīt nevēlējās.

Jahta "Donald" pierakstīta Heiligenhāfā, Vācijā. Liepājā tā ieradās 17.augustā no Klaipēdas, lai tālāk dotos uz Pāvilostu. Uz jahtas bija pieci cilvēki, viens no kuriem bojāgājušais Georgs-Thilo Frīdrihs Volkerts.

Policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros tiks veikta ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai.