Vakar ap pulksten 6.50 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, 14.novembra bulvārī ir avarējusi automašīna, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen T-Cross", Liepājā, pa 14.novembra bulvāri, virzienā no Grīzupes ielas uz Lībiešu ielas pusi, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nepārliecinājās par ceļa satiksmes drošību, kā rezultātā ceļa līkumā pa kreisi, netiekot galā ar transportlīdzekļa vadību, sānslīdē nobrauca no ceļa braucamās daļas grāvī. Negadījumā cieta automašīnas pasažieris, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policijas amatpersonas veica alkohola pārbaudi transportlīdzekļa vadātāja izelpā un konstatēts, ka viņš atradies 0,93 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.
 
Vēl vakar ap pulksten 8.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Raiņa ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietis cilvēks. Noskaidrots, ka notikusi divu automašīnu sadursme, kā rezultātā automašīna "Volkswagen" apgāzusies uz sāniem. Negadījumā cieta automašīnas "Volkswagen" vadītājs, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli.