Vakar ap pulksten 13:10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Brīvības un Zemnieku ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina par to, ka automašīnas “Opel” vadītājs, izbraucot no Zemnieku uz Brīvības ielas, nav devis ceļu sabiedriskajam transportam, kā rezultātā notika sadursme. No negadījuma vietas slimnīcā nogādāts automašīnas “Opel” vadītājs un autobusa pasažieris. Valsts policija skaidro precīzus negadījuma iemeslus.

Vēl vakar ap pulksten 20:20 Liepājā, Brīvība ielā konstatēts, ka 1963.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu “Mercedes-Benz”, būdama 2,02 promiļu reibumā. Valsts policijā ir uzsākts process administratīvā pārkāpuma lietā.
 
Savukārt ap pulksten 21:30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Krūmu ielā ir notikusi divu automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina par to, ka automašīnas “Seat” vadītājs, neievērojot drošu braukšanas distanci, uzbrauca priekšā esošai automašīnai “BMW”, kura inerces vadīta uzbrauca priekšā esošai automašīnai “Audi”.

Negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policija skaidro precīzus negadījuma iemeslus, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.