27.maijā Valsts policija tika saņemta informācija par diviem ceļu satiksmes negadījumiem Laumas mikrorajonā, kur vainīgā transportlīdzekļa vadītājs bija pametis notikuma vietu, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Noskaidrots, ka vīrītis, vadot automašīnu BMW, izraisīja sadursmi ar kādu automašīnu stāvlaukumā Zaru ielā, pēc kura aizbrauca projām. Pēc dažām minūtē stāvlaukumā Siļķu ielā šis vadītājs izraisīja vēl vienu sadursmi, arī aizbraucot pēc tam prom.

Kad vadītājs tika notverts un viņam veica alkohola pārbaudi izelpā, konstatēts, ka šoferis atradies 2 promiļu reibumā. Pret vīrieti uzsākti seši (!) administratīvo pārkāpumu procesi.

Visos gadījumā viņam piemēroti maksimālie sodi, kas summā bija 5555 eiro, un tiesību atņemšana uz 5 gadiem.

26.maijā ap pulksten 15.20 policijā saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka Vecajā ostmalā notikusi sadursme starp velosipēdistu un automašīnu. Noskaidrots, ka nepilngadīgs jaunietis vadīja velosipēdu pa vienvirziena ceļu pretējā braukšanas virzienā. Rezultātā notika sadursme ar automašīnu "Citroen", kas brauca pa Veco ostmalu virzienā no Kuģinieku ielas uz Celtnieku ielu. Cieta abi transporlīdzekļi un zēns, kurš tika nogādāts slimnīcā.