Otrdien, 19.oktobrī, ap pulksten 6.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Zirņu un Kungu ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete, vadot automašīnu “Volkswagen” Liepājā, Zirņu ielā, krustojumā ar Kungu ielu, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca šķērslī - apgaismes un luksofora stabā, to bojājot. Negadījumā cietušo nav. Valsts policijā par notikušo ir uzsāks administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Ap pulksten 9.20 Grobiņā, Lielā ielā Valsts policijas amatpersonas fiksēja automašīnu “Audi”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, pārvietojās ar ātrumu 78 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 28 kilometriem stundā. Tāpat policisti konstatējuši, ka vīrietis vadījis automašīnu, būdams alkohola reibumā. Viņa izelpā konstatētas 0,79 promiles alkohola. Valsts policijā ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

SAvukārt īsi pirms pusnakts, ap pulksten 23.40, Liepājā, Ventspils ielā apturēts velosipēda vadītājs un konstatēts, ka viņš atradies 2,98 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.