Policija nav izbeigusi kriminālprocesu, kas tika sākts saistībā ar 20.decembrī Tirdzniecības kanāla ūdeņos pazudušo jaunieti, kura mirstīgās atliekas tika atrastas 3.martā.

Kā portālu informēja Valsts policijas Liepājas nodaļā, kriminālprocess, kas tika uzsākts pēc Krimināllikuma 13.nodaļas: “Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību”, netiks izbeigts, kamēr nebūs saņemts ekspertīzes slēdziens. Tāpat policija apliecināja, ka atrastais jaunietis ir bijis 19 gadu vecais Jūrniecības koledžas kursants Arturs Gūža, kuru tuvinieki pēdējā gaitā pavadīja 5.martā.

Aizvadītā gada 20.decembrī pēc sešiem rītā Liepājas glābēji saņēma izsaukumu uz Tirdzniecības kanālu – zvanītājs ziņoja, ka redzējis, ka kanālā iepretim Dzirnavu ielai ielēcis cilvēks. Glābēji ilgāku laiku veica pazudušā meklēšanu. Pieaicinot ūdenslīdējus, tika pārmeklēts arī kanāls vietā, kur cilvēks bija ielēcis, kā arī apkārtne. Vēlāk meklēšanā iesaistījās arī organizācijas "Bezvests.lv" brīvprātīgie. Kanālā ielēkušā cilvēka meklēšana ilga pāris dienas, diemžēl viņš tā arī netika atrasts.

Vēlāk noskaidrojās, ka kanālā ielēcis no mūzikas kluba "Fontaine" iznākušais Jūrniecības koledžas kursants Artūrs. Bet kas tieši tajā traģiskajā rītā notika Liepājas kanāla krastā, īsti nav zināms.

Sociālajos tīklos atrodamā informācija vēstīja, ka kanālmalā it kā noticis kautiņš, no kura glābjoties jaunietis ielēcis kanālā. Viņš arī redzēts peldam gar kuģi "Namejs”. Kāds iemetis ūdenī glābšanas riņķi, taču jaunietis to nav sasniedzis un pazudis dzelmē.

Meklē pazudušos cilvēkus (par Liepājā pazudušo Artūru - no 2.03 min), no portāla Kasjauns.lv