No SIA „MK 7”, bet, ja tas nav iespējams, tad no Mārtiņa Ķervja tiesa lēmusi piedzīt parādu Ls 4767,48 apmērā par labu SIA „LKB līzings”.

Šādu lēmumu pieņēmusi Liepājas tiesa. Sākotnēji parāda piedziņa bija vērsta arī pret Liepājas domes deputātu Ivaru Ķervi, taču, vēlāk SIA „LKB līzings” parāda piedziņa prasību pret viņu neuzturēja, un arī tiesa lēmusi izbeigt prasību pret Ivaru Ķervi.

Kā jau iepriekš vēstīts, IvarsĶervis pastāvēja uz to, ka viņa paraksts līzinga dokumentos viltos, tāpēc ar iesniegumu vērsās policijā. Vēlāk paraksta viltojumu apstiprināja arī ekspertīze.

Visus apstākļus, saistībā ar paraksta viltošanu, krimināllietas ietvaros joprojām skaidro policija.

Iepriekš Ivars Ķervis portālam skaidroja, ka lieta saistīta ar aizdevumu, kura ņemšanai viņš it kā bijis galvotājs. „Mans paraksts bija viltots, par ko arī uzrakstīju iesniegumu policijai, kas ierosināja kriminālprocesu.”

Tieši ierosinātā kriminālprocesa dēļ „LKB līzings” prasības izskatīšana Liepājas tiesa vienreiz tika atlika.

Parāds sabiedrībai „LKB līzings”, ko tiesa lēma piedzīt no SIA „MK 7” un Mārtiņa Ķervja , radies tāpēc, ka SIA „MK 7” savulaik līzingā iegādājies auto „Škoda” un pēc tam arī malkas izstrādes tehniku, par ko pilnībā nenorēķinājās. Kopā ar soda procentiem pieprasītā parāda summa sākotnēji bija Ls 8775,25.

Kā liecina „Lursoft”, Mārtiņš Ķervis ir 2007.gadā dibinātā SIA „MK 7” valdes loceklis un vienīgais īpašnieks. Gadu pēc firmas dibināšanas, 2008.gada 9.jūlijā, reģistrēta komercķīla Latvijas Krājbankā, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir Ls 20 000.

Liepājas tiesas izskatīšanā atrodas arī civillieta SIA "Amber Real" prasībā pret Mārtiņu Ķervi par īres līguma laušanu, parāda piedziņu un izlikšanu no dzīvojamās telpas. Liepājas tiesa ir uzaicinaājusi ierasties Mārtiņu Ķervi uz tiesas sēdi nākamā gada  11.februārī.

Neierašanās gadījumā lieta tiks izskatīta bez atbildētāja klātbūtnes.