Šodien SIA „LKB līzings” Liepājas tiesā apstiprināja, ka neuztur prasību par parāda piedziņu no Liepājas domes deputāta Ivara Ķervja. Prasība tiek uzturēta tikai pret deputāta dēlu Mārtiņu Ķervi.

Jau rakstījām, ka 15.augustā Liepājas tiesā tika skatīta SIA „LKB līzings” prasību par parāda piedziņu, kurā atbildētājs bija Liepājas domes deputāts Ivars Ķervis, viņa dēls Mārtiņš Ķervis un SIA „MK 7”.

Ivars Ķervis portālam toreiz sacīja, ka lieta saistīta ar aizdevumu, kura ņemšanai viņš it kā bijis galvotājs. „Mans paraksts bija viltots, par ko arī uzrakstīju iesniegumu policijai, kas ierosināja kriminālprocesu.”

Tieši ierosinātā kriminālprocesa dēļ „LKB līzings” prasības izskatīšana Liepājas tiesa vienreiz tika atlika.

15.augusta tiesas sēdē lietas izskatīšanas laikā noskaidrojās, ka parāds, ko vēlas piedzīt SIA „LKB līzings”, radies tāpēc, ka SIA „MK 7” savulaik līzingā iegādājies auto „Škoda” un pēc tam arī malkas izstrādes tehniku, par ko pilnībā nenorēķinājās. Kopā ar soda procentiem pieprasītā parāda summa tobrīd bija Ls 8775,25.

Kā liecina „Lursoft”, Mārtiņš Ķervis ir 2007.gadā dibinātā SIA „MK 7” valdes loceklis un vienīgais īpašnieks. Gadu pēc firmas dibināšanas, 2008.gada 9.jūlijā, reģistrēta komercķīla Latvijas Krājbankā, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir Ls 20 000.