Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 5.aprīļa pulksten 6.30 līdz 8. aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 12 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums, ziņoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Sestdien, 6.aprīlī, pulksten 11.48 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Vānes ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 20 m2 platībā. No degošā dzīvokļa tika izglābts cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem un notikumā cieta. Vēl viens cilvēks tika izglābts, izmantojot glābšanas masku. Kopumā no ēkas tika evakuēti 30 cilvēki. Pulksten 13.31 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien, 7.aprīlī, pulksten 7.04 saņemts izsaukums uz Rīgas ielu, kur dega koka dobums 0,1 m2 platībā. Pulksten 7.23 darbi notikuma vietā noslēgti.
 
Savukārt Siļķu ielā piecstāvu dzīvojamā mājā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja putnu, kas bijis iekritis ventilācijas šahtā.

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 5. aprīļa pulksten 6.30 līdz 8. aprīļa pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 125 izsaukumus – 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz kūlas ugunsgrēka dzēšanu, 70 uz glābšanas darbiem, bet 20 izsaukumi bija maldinājumi.