19.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā no kāda autoservisa ir nozagta automašīna "Citroen" un laivas pārvadāšanas piekabe ar laivu. Automašīna atrasta netālu no autoservisa, savukārt laiva tika atrasta pie Liepājas ezera. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas ir noskaidrojušas iespējamo vainīgo personu un turpina izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Tajā pašā dienā ap pulksten 16.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Klaipēdas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen Touareg" Klaipēdas ielā no Tukuma uz Liedaga ielu, pie krustojuma ar Ventas ielu, uzsākot kustību pie luksofora zaļās gaismas signāla, nepārliecinājās par ceļa satiksmes drošību un neizvēloties drošu distanci, uzbrauca priekšā esošam transportlīdzeklim "Volkswagen Tiguan", ar kuru vadītājs pie ceļā izveidojušās situācijas pēkšņi apstājas, jo viņam priekšā esošais transportlīdzeklis rādīja kreiso pagriezienu. Negadījumā cieta divi automašīnas "Volkswagen Tiguan" pasažieri, kuri tika nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

20.jūlijā ap pulksten 1 Liepājā, Oskara Kalpaka ielā 2003.gadā dzimis jaunietis vadīja velosipēdu, būdams 1,51 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.