Vakar ap pulksten 22.10 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Lielā ielā Liepājā kāds jaunietis veicis šāvienus ar pneimatisko ieroci apdzīvotā vietā. Policija ieradās notikuma vietā un pie jaunieša atrada pneimatisko ieroci. Viņš izdarīto šaudīšanos nenoliedza. Pie jaunieša uzieta arī elektroniskā smēķēšanas ierīce, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl vakar kāda tidzniecības centra apsargs koplietošanas telpās pieķēra divus nepilngadīgos, kas lietoja elektroniskā smēķēšanas ierīces, un izsauca policiju. Viens no aizturētajiem bija tikai 11 gadus jauns. Abiem skaidrojumi par savu uzvedību bija dažādi. Vienu smēķēt uzaicināja klasesbiedri, savukārt otrs smēķēšanas ierīci atradis uz ielas un gribējis to pamēģināt.

Ceturtdien un naktī uz piektdienu Liepājā pieķerti kopumā trīs agresīvi braucēji, kas veica apzinātu sānslīdi. Kā jau ierasts, arī šoreizi visi trīs huligāni bija markas "BMW" vadītāji. Viens pieķerts stāvlaukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars", bet divi Muitas ielā. Pret visiem trim uzsākts administratīvo pārkāpumu procesi.