29.decembrī ap pulksten 13.10 Valsts policija saņemtā informācijā, ka Liepājā, Kuršu laukumā noticis ceļu satiksmes negadījums. Kāds vīrietis ar "Volkswagen Touran" nepārliecinājās par atpakaļgaitas manevra drošību un saskrējās ar maršruta autobusu "MAN Lions Regio", kas bija uzsācis kustību no pieturas. Negadījumā cietušo nav.

Vēl vakar Baidzeles ielā kāds vīrietis vadīja kravas automašīnu "Renault Kerax". Braucot virzienā no Kungu ielas uz Dārza ielas pusi, viņš nepārliecinājās par satiksmes drošību un sadūrās ar kādas sievietes vadītu "Mercedes-Benz". Tas, savukārt, inerces vadīts, sadūrās ar stāvošu "Volkswagen Transporter". Arī šajā gadījumā cietušo nebija.

Šonakt, 30.decembrī, ap pulksten 5.40, Krūmu ielā apturēts "Ford", kuru vadīja vīrietis alkohola reibumā. Izelpā konstatētas 1,55 promiles alkohola. Uzsākts kriminālprocess.

29.decembrī pulksten 21.50 policijas amatpersonas patrulēšanas laikā Brīvības ielā fiksēja automašīnu "BMW", kura pārvietojās ar ātrumu 104 kilometru stundā, vietā, kur atļauts tikai 50 km/h. Pret vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Saskaņā ar likumu, par šādu pārkāpumu piemēro sodu no 360 līdz 460 eiro, plus vēl uz 6 mēnešiem piemēro transportlīdzekļa vadīšanas tiesību aizliegumu, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.