Ņemot vērā pēdējo laiku notikumus, Valsts policija un Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, uzraugot sabiedrisko kārtību un drošību, turpina pievērst uzmanību jauniešu kompānijām, kuras pulcējas dažādās vietās Liepājā, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Arī šīs nedēļas nogalē likumsargi patrulēšanas laikā pievērsīs uzmanību šīm jauniešu pulcēšanās vietām. Pieredze rāda, ka vecāki nezina, kur un ar ko bērns pavada laiku ārpus mājas, līdz ar to Valsts policijas amatpersonas informēs tos vecākus, kuru bērni manīti kompānijās, kurās atrodas jaunieši, pret kuriem jau ir uzsākti kriminālprocesi.

Tāpat, reaģējot uz šonedēļ sociālajā vietnē "Facebook" izskanējušo informāciju par it kā vairākiem likumpārkāpumiem Liepājā, Jūrmalas parkā, Valsts policijas amatpersonas pārbaudes rezultātā un sarunā ar ieraksta autori konstatēja, ka šādi likumpārkāpumi nav notikuši un ieraksts bija ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību. Informācijas precizēšanā bija iesaistīta arī izglītības iestāde, kura pieminēta ierakstā un arī šī informācija par jauniešu grupējumu, kura pārstāvji it kā apmeklē šo izglītības iestādi, neapstiprinājās. Iedzīvotāji, aicinām neievietot nepārbaudītu informāciju sociālajās vietnēs, bet tā vietā nekavējoties to nodot pārbaudei policijai!

Atgādinām – ja ir noticis likumpārkāpums vai ir bažas par to, ka ir apdraudēta Jūsu, Jūsu bērna vai apkārtējo veselība un drošība, aicinājums nekavējoties par to informēt Valsts policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju, zvanot pa tālruņa numuru 63420269. Tāpat norādām Valsts policijas e-pastu informācijas sniegšanai par likumpārkāpumiem un tos izdarījušām personām - uzticiba@vp.gov.lv. Anonimitāte tiek garantēta.