2.jūnijā ap pulksten 17.50 Valsts policijā saņemts informācija par to, ka Pulvera un 14.novembra bulvāra krustojumā ir notikusi sadursme starp divām automašīnām. Sadursmē iesaistīta automašīna "Audi" un transportlīdzeklis "MAN". Negadījumā cieta abu automašīnu vadītāji.

Automašīnas "Audi" vadītājs ar gūtajam traumām nogādāts medicīnas iestādē un, uz aizdomu pamata par to, ka vīrietis atradies alkohola reibumā, Valsts policija no slimnīcas ir pieprasījusi arī izrakstu par alkohola reibuma pakāpi. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība, taču sākotnējā informācija liecina par to, ka automašīnas "Audi" vadītājs nav ievērojis drošu braukšanas distanci.

Vēl tajā pašā dienā ap pulksten 13 Ganību ielā 1968.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi" bez vadītāja apliecības – vīrietim šobrīd ir spēkā transportlīdzekļa vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums. Viņam par šo pārkāpumu ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ap pulksten 15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ūdens un Parka ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts jaunietis, kurš vadīja velosipēdu un vīrietis, kurš vadīja automašīnu "Renault". Negadījumā cietis jaunietis, kurš ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcas traumpunktā. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība, taču sākotnējā informācija liecina par to, ka velosipēdists nav paliecinājies par drošību, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu.

Savukārt pirmdien, 1.jūnijā ap pulksten 20.15 Ūdens ielā 1989.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Viņa izelpā konstatētas 2,19 promiles alkohola. Tāpat vīrietis vadīja velosipēdu bez vadīšanas tiesībām. Viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.