30.septembrī ap pulksten 15.40 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, Brīvības ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja mikroautobusu "Mercedes-Benz" Liepājā, Brīvības ielā un krustojumā ar Meldru ielu, nepārliecinoties par satiksmes drošību, un neizvēloties drošu braukšanas distanci, izdarīja uzbraukumu apturētam transportlīdzeklim "BMW". Pēc sadursmes, inerces vadīts, transportlīdzeklis "BMW" uzbrauca transportlīdzeklim "Volkswagen", kuru vadītājs bija apturējis pirms krustojuma, pie aizliedzošā signāla. Sadursmes rezultātā cieta transportlīdzekļa "BMW" pasažieris un transportlīdzekļa "Mercedes-Benz" trīs pasažieri, kuri tika nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Tajā pašā dienā ap pulksten 17.15 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Nīcas novadā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Pie pagaidām nenoskaidrotiem apstākļiem automašīna "Opel" nobrauca no ceļa, iebraucot grāvī, kur apgāzās. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs un divi pasažieri, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli.

Ap pulksten 18.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ganību ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu "Volkswagen" Liepājā, pa Ganību ielu, virzienā no Mirdzas Ķempes ielas uz Dunikas ielas pusi un neievēroja drošu braukšanas distanci no priekšā esošā transportlīdzekļa "Audi", kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cieta automašīnas "Audi" vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policijā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt 1.oktobrī ap pulksten 00.30 Liepājā, Krūmu ielā apturēts automašīnas "Opel" vadītājs, dzimis 1983.gadā, kurš vadīja automašīnu, būdams 1,91 promiļu reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.