Otrdien, 12.jūlijā pulksten 20.49 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā kādā daudzdzīvokļu namā, kāpņutelpā vīrietis dauzās gar dzīvokļa durvīm un, iespējams, notiek konflikts. Uz notikuma vietu tika nosūtīta Valsts policijas ekipāža, kad pēc 5 minūtēm, proti 20.54 Valsts policijā tika saņemts zvans par to, ka tajā pašā adresē dzirdami šāvieni, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Kamēr pirmā ekipāža bija ceļā, nekavējoties tika piesaistīts Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljons, kuri bāzējas tepat, Liepājā. Likumsargi ieradās notikuma vietā un pagalmā atrada sievieti, kura gulējā zālājā. Notikuma vietā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sniedza sievietei neatliekamo medicīnisko palīdzību un nogādāja sievieti ārstniecības iestādē.

Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonas veica dzīvokļa durvju uzlaušanu un atrada tajā vīrieti, kuram bija miesas bojājumi – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests konstatēja vīrieša nāvi. Vakar Valsts policijā tika saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka sieviete slimnīcā mirusi.

Valsts policijā šobrīd par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziegumi pret personas veselību. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju nesniedz.

Papildināts. SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase aģentūrai LETA apstiprināja, ka vakar slimnīcā ievesta kāda sieviete, kura no gūtajām traumām mirusi.

Kā aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāja Taiga Ziemele, bāriņtiesas atbalsts pēc notikušā nav nepieciešams, jo no Valsts policijas saņemta informācija, ka bojāgājušās sievietes divi bērni ir drošībā un aprūpēti pie radiniekiem.

Kā aģentūrai LETA piebilda Šeršņova, bērni nelaimes brīdī nav bijuši dzīvoklī.