Vakar ap pulksten 6 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Uliha ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Neskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu "Toyota" un pēc pasažiera izlaišanas sabiedriskā transporta pieturā, uzsākot kustību, nepārliecinājās par ceļu satiksmes un manevra drošību, kā rezultātā nedeva ceļu transportlīdzeklim "BMW", kurš brauca tajā pašā virzienā un kura vadītāja bija uzsākusi stāvošā transportlīdzekļa apbraukšanas manevru. Negadījuma rezultātā cieta abu transportlīdzekļu vadītāji, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.
 
12.janvārī ap pulksten 3 Liepājā, Laivu ielā tika konstatēts, ka vīrietis vadīja automašīnu "Audi" bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatētas 0,69 promiles alkohola. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.