Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 14. jūnija pulksten 6.30 līdz 17. jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma deviņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, ziņoja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Piektdien, 14. jūnijā, pulksten 19.48 saņemts izsaukums uz Klaipēdas ielu, kur dega zaru kaudze 3 m2 paltībā. Pulksten 20.27 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Svētdien, 16. jūnijā, pulksten 8.39 saņemts izsaukums uz Siļķu ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas logā bija redzams sadūmojums. Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas dzīvoklī uz ieslēgtas plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas. Pulksten 9.06 darbs notikuma vietā noslēdzās.
 
Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 137 izsaukumus – 42 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divus uz mežu ugunsgrēku dzēšanu, 60 uz glābšanas darbiem, bet 35 izsaukumi bija maldinājumi.