12.janvārī ap pulksten 23.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no dzīvokļiem Celtnieku ielā notiekot trokšņošana un traucējot pārējiem iedzīvotājiem naktsmieru, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ierodoties notikuma vietā, vadoties no dzirdamajiem trokšņiem, tika noskaidrots, kurā dzīvoklī notiek trokšņošana. Tika noskaidrots arī tas, ka dzīvoklis tiek izīrēts īstermiņā.

Pie policijas darbiniekiem vērsās kāda persona, kura paskaidroja, ka esot redzējusi, kā pa dzīvokļa logu esot izkritusi kāda meitene. Nekavējoties pārbaudot informāciju, fakts apstiprinājās, tika ievērotas divas personas, no kurām viena gulēja uz zemes, bet otra centās sniegt palīdzību. Uz notikuma vietu nekavējoties tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un līdz viņu ierašanās brīdim, pašvaldības policisti sniedza cietušajai jaunietei pirmo palīdzību.

Pēc meitenes nodošanas mediķiem, turpinot noskaidrot lietas apstākļus, atklājās, ka nepilngadīgā meitene neesot vēlējusies nepatikšanas, jo bija reibuma stāvoklī un centusies izkāpt pa otrā stāva logu. Piesaistot Valsts policijas darbiniekus tika iekļūts dzīvoklī un noskaidrojās, ka tajā pulcējās desmit jaunieši, lai svinētu drauga dzimšanas dienu. Piecas no desmit personām bija nepilngadīgas. Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policijas darbinieki lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Tajā pašā dienā ap pulksten 21.40 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Brīvības ielā pie Raiņa parka, ievēroja automašīnu, kura brauca pa sabiedriskā transporta joslu. Cenšoties apturēt minēto automašīnu, tās vadītājs veica nepārliecinošus manevrus, iebraucot pretējā virziena braukšanas joslā. Pēc transportlīdzekļa apturēšanas, tā vadītājs paskaidroja, ka esot no Kuldīgas un nav orientējies Liepājas ielās, kā arī neesot pamanījis aizlieguma ceļa zīmes. Vadītājs nespēja uzrādīt autovadītāja apliecību, jo viņam tāda vispār neesot. Uz notikuma vietu tika piesaistīti Valsts policijas darbinieki un 1993.gadā dzimušais autovadītājs nodots viņiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.