Vakar, 28.oktobrī ap pulksten 18 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā uz Tramvaju tilta ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Toyota", neievēroja drošu braukšanas distanci starp priekšā, tajā pašā virzienā un joslā braucošu automašīnu "Chevrolet", kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Veicot alkohola pārbaudi transportlīdzekļa "Toyota" vadītāja izelpā, konstatēts, ka viņš vadījis automašīnu, būdams 2,91 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām, kuras nav iegūtas likumā noteiktā kārtībā. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā un bez tiesībām ir uzsākts kriminālprocess, savukārt par negadījuma izraisīšanu jau ir piemērots sods automašīnas "Toyota" vadītājam.

Savukārt 29.oktobrī ap pulksten 4.40 Liepājā, Brīvostas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" savienojumā ar puspiekabi, būdams 0,79 promiļu reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts process administratīvā pārkāpuma lietā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.