Otrdien, 10.janvārī, ap pulksten 15 Valsts policijā saņemta informācija par kādu ceļu satiksmes negadījumu. Dzintaru un Palangas ielas krustojumā bija notikusi sadursme starp divām vieglajām automašīnām. Sākotnējā informācija liecina, ka kāda sieviete vadīja "Honda Civic" pa Palangas ielu un krustojumā ar Dzintaru ielu neņēma vērā ceļazīmes "Dodiet ceļu!" prasības, kā rezultātā auto saskrējās ar "Volkswagen Caddy", ko kāds vīrietis vadīja pa Dzintaru ielu. Negadījumā cieta "Volkswagen Caddy" pasažieris, kurš ar gutajām traumām nogādāts slimnīcā. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tajā pašā dienā ap pulksten 19 policijā saņemta informācija, ka tirdzniecības centra "Rietumu centrs" stāvlaukumā automašīna "Toyota Hilux" uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai "Volvo", pēc kura vainīgais notikuma vietu pameta. Taču avārijas izraisītājs drīz tika noskaidrots, un viņu gaida divi administratīvo pārkāpumu procesi – par avārijas izraisīšanu un tās notikuma vietas pamešanu.

Vēl vakar, 20 minūtes pirms pusnakts, Valsts policija "Lielā dzintara" stāvlaukumā pieķēra kādu ceļu satiksmes huligānu, kurš ar automašīnu BMW apzināti izraisīja sānslīdi. Uzsākts administratīvo pārkāpumu process par agresīvu braukšanu, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.