Drošības policija (DP) šonedēļ organizēja reģionālos informatīvos seminārus Liepājas un Ventspils pašvaldībām par aktualitātēm pretterorisma jomā, aģentūru LETA informēja DP.

DP amatpersonas klātesošos iepazīstināja ar terorisma draudu situāciju un tendencēm Eiropā un Latvijā. Pašvaldību pārstāvji tika informēti par pastāvošajiem drošības riskiem, informēti par rīcību apdraudējuma situācijā, konstatējot aizdomīgas aktivitātes, kā arī par ieviešamajiem drošības pasākumiem terorisma draudu līmeņa pieauguma gadījumā.

Semināros piedalījās pārstāvji no Liepājas un Ventspils pašvaldībām, Valsts policijas, Pašvaldības policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes, kā arī par drošību atbildīgās amatpersonas no Liepājas un Ventspils kritiskās infrastruktūras un cilvēku masveida pulcēšanās objektiem.

DP jau vairāku gadu garumā mērķtiecīgi īsteno sistemātisku sadarbību ar valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī ar kritiskās infrastruktūras un cilvēku masveida pulcēšanās objektiem.

Jau vēstīts, ka DP aprīlī un maijā rīkoja informatīvos seminārus pretterorisma pasākumos iesaistītajiem sadarbības partneriem, tostarp pārstāvjiem no valsts institūcijām, tirdzniecības centriem, Rīgas viesnīcu par drošību atbildīgajām personām, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas dalībniekiem.