29.decembrī ap pulksten 08.20 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Durbes pagastā, kādā īpašumā notiek ģimenes konflikts. Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā un sastapa visus konfliktā iesaistītos cilvēkus. Noskaidrots, ka sievietei ar savu civilvīru bija izcēlies konflikts, kā rezultātā vīrietis, būdams alkohola reibumā, draudēja ar vardarbību civilsievai nu viņas dēlam un, pēc sievietes vārdiem, ar savu agresīvo uzvedību apdraudēja mazmeitiņu.

Vīrietis atradās 1,10 promiļu ietekmē. Sieviete vēlējusies, lai tiktu pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu, kas arī ir spēka. Tāpat šajā gadījumā pēc sievietes iesnieguma, tiek gatavots pieteikums tiesai par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Tajā pašā dienā ap pulksten 23.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Kviešu ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – vīrietis, vadot automašīnu BMW, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbraucot kokam. Negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.