Ceturtdien, 7.oktobrī, ap pulksten 16.20 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, Cukura ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete vadīja automašīnu "Mercedes Benz", Liepājā pa Cukura ielu virzienā no Brīvības ielas uz Pulvera ielas pusi, neizvēlējās drošu braukšanas distanci, kā rezultātā notika sadursme ar transportlīdzekli "Volvo", kurš pēc trieciena inerces vadīts sadūrās ar priekšā esošo transportlīdzekli "Volkswagen". Negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl 7.oktobrī ap pulksten 20 Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā konstatēts, ka automašīnas "Volkswagen" vadītājs veica apdzīšanas manevru uz gājēju pārejas, kā arī, uzsākot un pabeidzot apdzīšanas manevru nelietoja brīdinājuma signālu un pārsniedza  atļauto braukšanas ātrumu par 21 kilometru stundā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā: vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kuri saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.