5.jūnijā ap pulksten 11.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Raiņa ielā noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp trim vieglajiem transportlīdzekļiem, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete vadīja automašīnu "Volvo" un, nepārliecinoties par satiksmes drošību, neievērojot drošu braukšanas distanci, uzbrauca priekšā esošam transportlīdzeklim "Renault", kurš inerces vadīts uzbrauca priekšā apturētam transportlīdzeklim "Mitsubishi". Negadījumā cieta automašīnas "Renault" vadītāja, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemelsi.

Šonakt ap pulksten 00.30 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Kuršu laukumā izcēlies konflikts starp diviem alkohola reibumā esošiem vīriešiem, kā rezultātā vienam no viņiem nodarīti miesas bojājumi. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki cietušo nogādāja medicīnas iestādē, savukārt Valsts policijas amatpersonas aizturēja uzbrucēju un nogādāja viņu policijas iecirknī procesuālo darbību veikšanai.

Vīrietis nesadarbojās ar policijas darbiniekiem, bija agresīvi noskaņots, lamājās necenzētiem vārdiem, draudēja arī policijas darbiniekiem nodarīt miesas bojājumus un traucēja policistiem darbu. Par vīrieša darbībām policijas iecirknī ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu, savukārt par likumpārkāpumu, kas vērsts pret cietušo, ir uzsākts kriminālprocess.