Šonedēļ Valsts policija izmeklēšanas ietvaros aizturēja trīs personas saistībā ar degvielas zādzību no AS Liepājas autobusu parks (LAP) autobusiem un degvielas sistēmu unikālo plombu nelikumīgu apriti, informē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.

LAP jau ilgākā laika periodā veicis iekšēju izmeklēšanu un, pateicoties Valsts policijas kvalitatīvi veiktām operatīvām un kriminālprocesuālām darbībām, ir atklāta organizētā grupa, kas nodarbojās ar degvielas zādzību no LAP autobusiem, izmantojot nelikumīgā apritē esošas plombas. Pilnīgu lietas apstākļu noskaidrošana turpinās.

Vienlaikus LAP turpina ieviest un uzlabot iekšējās kontroles procedūras un vadības sistēmas, lai uzlabotu izmaksu kontroli, nodrošinātu kvalitatīvus un drošus pakalpojumus saviem klientiem.

Uzņēmums izsaka pateicību Valsts policijai par operatīvo darbu, uzsverot gatavību konstruktīvi sadarboties arī turpmāk.

LAP norāda, ka organizētās grupas darbības rezultātā ir nodarīti zaudējumi uzņēmumam. Tas nekādā veidā neietekmē no sabiedriskā transporta pakalpojumu pasūtītāja saņemamo kompensāciju apmēru, kā arī LAP uzņemtās līgumsaistības valsts un pašvaldības iepirkumos un izmaksu apjomu pasūtītājiem par sniegtajiem pakalpojumiem.