Grupa "Willow Farm" savu tikko izdoto albumu "Mēness jūrā zīmē taku" Liepājas klausītājiem prezentēs 14.maijā, kad uzstāsies ikgadējā Muzeju nakts pasākumā Liepājas muzeja dārzā Kūrmājas prospektā 16/18.  

Iecere uzstāties Muzeju nakts pasākumā grupas mūziķiem bija jau pirms diviem gadiem, kad tikko bija izdots "Willow Farm" iepriekšējais albums. Toreiz svītru plāniem un iecerēm pārvilka Covid-19 pandēmija un tās dēļ ieviestie pulcēšanās ierobežojumi.

Jaunajā albumā "Mēness jūrā zīmē taku" iekļautas 10 dziesmas, kuras stilistiski var raksturot kā indie un citu mūzikas stilu sajaukumu.  Jāņa un Emīla Dreiblatu tandēmā tapušās kompozīcijas  pārsvarā uzdod jautājumus,  uz kuriem nav viegli atrodamu ātru atbilžu, skarot gan personisko, gan sociālo attiecību tēmas. Kā jau "Willow Farm" raksturīgi, netrūkst ne pašironijas, ne apceres.

Pēc divu gadu pārtraukuma arī Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18, Liepājas 17.–19.gadsimta interjera muzejs "Hoijeres kundzes viesu nams" Kungu ielā 24, kā arī muzeja draugi citviet pilsētā piedāvās dažādas aktivitātes ikvienam interesentam. "Willow Farm" uzstāšanās paredzēta neilgi pirms desmitiem vakarā, un stundu garajā koncertā skanēs liela daļa no jaunā albuma, kā arī dziesmas no grupas agrāk tapušajiem ierakstiem.
Muzeju nakts ir tradicionāls Eiropas mēroga pasākums maijā, kad vienu nakti durvis ver lielākā daļa valsts muzeju, rīkojot īpašus pasākumus un aicinot apmeklēt muzejus bez maksas. Latvija Muzeju nakts akcijā ir iesaistījusies kopš 2005. gada, un šajās aktivitātēs piedalās arī teātri, izstāžu zāles, bibliotēkas. Muzeju nakts tradīcija sākusies 1999.gadā Francijā ar mērķi iepazīstināt ar muzejiem arī tos iedzīvotājus, kas ikdienā muzejus neapmeklē, lai nākamajā reizē ceļš uz muzeju jau būtu vieglāks un pazīstamāks.