Piektdien, 14.februārī, pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē skatītāji tiek aicināti uz izrādi "Cope" (krieviski - "Kļov"), ko piedāvā "Vilsons Produktion". Izrādē spēlē labi pazīstami un iemīļoti aktieri – Mārtiņš Vilsons un Arnis Līcītis.

Izrādes varoņi – Zigmārs (Mārtiņš Vilsons) un Jānis (Arnis Līcītis) satiekas vēlā vakara stundā uz ledus, lai, copējot zivis, varētu atslābt no dzīves, sievietēm un naudas pelnīšanas. Sarunas pilnas ar smeldzīgu humoru, un vīrus interesējošām lietām.

Lugas autore ir liepājniece Rasa Bugavičute-Pēce. Šo dramaturģes lugu ar nosaukumu "Bļitka" pirmoreiz iestudēja režisors Dž. Dž. Džilindžers Liepājā Goda teātrī. Aktieris Mārtiņš Vilsons saka: "Šī gada laikā izrāde ir saņēmusi sirsnīgu atsaucību no skatītājiem, īpaši kungiem, kas pēc izrādes nāk klāt, grib nofotografēties, paspiest roku un ir patiesi priecīgi. Vecim atklāties ir grūti, bet copējot laikam kaut kādas "čakras" mūsos atveras. Šis ir gabals, uz kuru sievas droši var ņemt vīrus līdz, nebaidoties, ka kādam nāks miegs vai izrādes jēga būs nesaprotama. Luga ir brīnišķīga, mums ar Arni Līcīti bauda spēlēt!"

Izrādē skan Pētera Vaska mūzika, scenogrāfiju radījusi Laura Dišlere, gaismas veidojis Harijs Zālītis, Elitas Patmalnieces kostīmi, Mārtiņa Vilsona tulkojums un Zanes Vilsones režija.

Izrāde ir piedalījusies teātra festivālos Krievijā, saņemot skatītāju atsaucību un stāvovācijas. Krievijā iemīļotais kino un teātra aktieris Sergejs Ņikoņenko pēc izrādes pateicās publiski, sakot par iestudējumu: "Negaidīti, patiesi, cilvēcīgi!"

Izrāde ir krievu valodā, un biļetes ir nopērkamas bilesuserviss.lv