Savu ceturto studijas albumu "Pasaule ir viss, kas gadās" plašākam publikas vērtējumam nodevusi grupa "Willow Farm". Tā ir laimīgu cilvēku mūzika, intervijā "Rietumu radio" sacīja grupas dibinātājs un līderis Emīls Dreiblats.

Albuma atvēršanas svētki jau notikuši Rīgā, savukārt Liepājas publikai prezentācija un koncerts notiks piektdien, 14. februārī, plkst.21 kultūras namā "Wiktorija". Koncertā skanēs gandrīz visas jaunās dziesmas, kā arī agrāk tapušas kompozīcijas.

Dreiblats jauno albumu raksturo ar savas paziņas – Maskavas žurnālistes, rakstnieces un dzejnieces Margaritas Belajas vārdiem: "Viņa, pirms gada paklausījusies tobrīd vēl melnos uzmetumus, teica, ka tā esot laimīgu cilvēku mūzika. Man, kādu brīdi apdomājot, nācās piekrist."

"Nav mūsos vairs pusaudžu vecumam raksturīgais dumpinieciskums un visa noliegums," piekrīt mūziķis: "Ir mazāk nihilisma, vairāk pašironijas. Jo ar gadiem cilvēks iemācās pasmieties pats par sevi, kas ir bezgala būtiski. Jā, albums ir gaišs skatījums uz situācijām un norisēm."

Iepriekšējais grupas albums iznāca 2014. gadā.

"Kādu brīdi iepauzējām, lai saprastu, kurp gribam iet," atzīst Dreiblats. "Pirms diviem gadiem tapa skaidrs, kas ir kas un ko vajadzētu darīt. Tad sapratām, ka būs albums un kāds tas varētu būt."

Jaunā albuma pirmie mēģinājumi un ierakstu sesijas aizvadītas Pērkonē – Emīla Dreiblata vecāku īpašuma pirtsaugšā, kur 2018. gada vasarā tika iekārtota ierakstu studija. Turpmākais muzikālais materiāls iemūžināts gan grupas dalībnieku Emīla un Jāņa ierakstu studijā "Lighthouse" Liepājā, gan pie Mārtiņa Burkevica studijā "BrasaJam".

Pēdējo slīpējumu albumam veicis Gints Sola, bet kompaktdiska vizuālo noformējumu veidojis Toms Dreiblats.

Albumā "Pasaule ir viss, kas gadās" ir 15 dziesmas. Gandrīz visas sarakstījis pats Emīls Dreiblats, bet kompozīcijas "Pirmais un pēdējais" autors ir Jānis Dreiblats. Divām dziesmām teksta autors ir grupas "Willow Farm" ilggadējais sadarbības partneris Ingus Bērziņš.