Jaunais gads nesis jaunas vēsmas "Rietumu Radio" dzīvē. Komandai pievienojusies radio personība ar stāžu - Uldis Kleins.

Lai gan Uldis iepriekš "Rietumu Radio" strādājis vairāk kā 10 gadus, pievienošanās tagadējai "Rietumu Radio" komandai viņam ir jauns izaicinājums. Uldis atzīst, ka faktam, ka radio ir publiski pieejams ikvienam, esot gan pozitīvās puses, gan negatīvās. Cilvēku izrādītā interese, ejot pa Zivju ielu, sveicienu nodošana radio cilvēkiem un uzsaucieni liek īpaši koncentrēties, jo darbs noris tiešajā ēterā. Tomēr paustā uzmanība ir patīkams uzmundrinājums visai darba dienai, portālu informēja "Rietumu Radio" pārstāve Linda Brūvere.

Klausītāju atmiņās Uldis Kleins palicis arī kā "Radio Liepāja" dīdžejs, viņa balss skanējusi vairākos radio džinglos un reklāmas rullīšos. Gandrīz tikpat bieži viņš bijis sastopams klubā "Pablo" vai "Latvijas 1. Rokkafejnīcā", gādājot par mūziku mākslinieku uzstāšanās starplaikos. Iepriekš Kleins iesaistījies gandrīz vai visu lielāko mūzikas notikumu veidošanā un organizēšanā Liepājā. Grūti būtu nosaukt ievērojamu mūzikas dzīves notikumu, kura tapšanā Kleins nebūtu piedalījies. Karjeru radio aizsācis jau skolas laikā, tādēļ pieredzes bagātās radio personības atgriešanās "Rietumu Radio" ēterā ir milzu ieguvums radio kolektīvam un klausītājiem.

Ulda Kleina balss "Rietumu Radio" cienītājus uzrunā katru darba dienu laikā no pulksten 11.00 līdz 15.00. Uldis klausītājus priecē ar pozitīvu mūziku un informē par jaunākajām aktualitātēm pasaulē. Viņš uzskata, ka darbs radio jāveic ar pozitīvām domām, tehnisku muzikālo domāšanu un, nenoliedzami, jāpiemīt arī profesionālām iemaņām, lai klausītājs saņemtu saturiski interesantu un kvalitatīvu produktu.

Radio personība secina, ka mūsdienās jauno tehnoloģiju klātbūtne ir akūti nepieciešama un nozīmīga radio stacijās, tādēļ "Rietumu Radio" pluss ir sociālo mediju izmantošana un to integrēšana radio ēterā. Klausītājs var sekot līdzi radio aktivitātēm un sazināties ar to sociālās vietnēs draugiem.lv, Twitter, Facebook, Skype. "Rietumu Radio" 105,8 MHz var dzirdēt Liepājā un tuvākajos novados, internetā visā Latvijā un redzēt webkamerā.