Svētdien, 10. septembrī, pasākuma "Tēva diena Liepājā" ietvaros no Redana uz Liepājas muzeju dosies bezmaksas muzikālais autobuss. Brauciena laikā par dzīvespriecīgu noskaņojumu rūpēsies saksofonists Edgars Jānis Kārkliņš un ģitārists Māris Kupčs, portālu informēja  Liepājas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Rasa Zālīte.

Autobuss no Redana, 14. novembra bulvārī 82/86, aties pulksten 16. Nākamā pietura, izkāpšana – Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18, kur Tēva dienas svinību turpinājumā muzeja dārzā no pulksten 17 līdz 18.30 ikviens aicināts uz tēvu un viņu bērnu koncertu, mākslinieces Elitas Patmalnieces portretu zīmēšanas meistardarbnīcu, kā arī bez maksas apmeklēt izstādi "Mirklis pirms. Kāzu tērpi 19. gs. sākums – 20. gs. otrā puse."

Līdz tam, 9. un 10. septembrī no pulksten 12 līdz 16, Redanā ģimenes aicinātas piedalīties dažādās darbnīcās un sacensībās. Abās dienās programma būs vienāda.

Edgars Jānis Kārkliņš ir saksofonists, komponists un sitamo instrumentu pasniedzējs. Absolvējis Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas populārās un džeza mūzikas klasi. Ikdienā aktīvi koncertē ar savu projektu "Saxo White", kā arī piedalās dažādos projektos ar Latvijā zināmākajiem mūziķiem.

Māris Kupčs ir klasiskās ģitāras pedagogs, viens no ģitāras spēles pedagoģiskā virziena veidotājiem Latvijā, organizējot seminārus, meistarklases un Ģitāras dienas. Papildus tam Māris aranžē skaņdarbus ģitārai un ģitāru ansambļiem, kā arī koncertē gan kā solomākslinieks, gan arī kopā ar Igo, Andri Ērgli, Sigitu Pļaviņu un saksofonistu Edgaru Jāni Kārkliņu.

Jau ziņots, ka "Tēva diena Liepājā" svinības sāksies 9. septembrī Redanā, 19. gadsimta beigās celtā Liepājas Jūras cietokšņa daļā, un turpināsies 10. septembrī  Redanā, Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18 un Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejā "Hoijeres kundzes viesu namā" Kungu ielā 24.

Tēva dienas pasākumus organizē Liepājas muzejs un Karostas glābšanas biedrība sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri. Pasākuma patrons ir Liepājas Simfoniskā orķestra direktors Uldis Lipskis.

Pilnu Tēva dienas pasākuma programmu iespējams skatīt Liepājas muzeja tīmekļvietnē, kā arī Liepājas muzeja sociālo tīklu kontos "Facebook" un "Instagram".  Pasākuma programma lejupielādei pieejama ŠEIT.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma un Liepājas muzeja publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma teritorijā, jūs apliecināt, ka esat informēts par to, ka tiekat iekļauts/-a audio vai vizuālajā materiālā.