Svētdien, 5. jūnijā, un turpmāk katru svētdienu līdz 28. augustam Liepājas Jūrmalas parkā mazākos liepājniekus un pilsētas viesus turpinās priecēt par tradīciju kļuvušie “Bērnu rīti", kas Jūrmalas parka teritorijā blakus bērnu laukumam aicinās liepājnieku ģimenes interesantās aktivitātēs, portālu irliepaja.lv informēja Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Signe Blumberga.


Pasākumu sērijas "Bērnu rīti" ietvaros ģimenes ir aicinātas pavadīt vasaras svētdienas kopā ar Liepājas Leļļu teātri, “Krāsu karuseli" un Liepājas ceļojošo leļļu teātri “Maska".


Bērnu kultūras programmu iesāks Liepājas Leļļu teātris, kas aicinās tikties ar aktīvo, zinātkāro un labestīgo suņu meiteni Loti un viņas draugiem, lai iesaistošās brīvdabas izrādēs meklētu atbildes un noskaidrotu svarīgus jautājumus:


Kā rūpēties  par vides tīrību, atkritumu šķirošanu un pārstrādi?
Kā harmoniski plānot savu dienu –laiku izziņai, rotaļām un arī saldam miegam?
Kā cīnīties ar slinkumu un aizmāršību mazgāt rokas?
Kā sagatavoties saulgriežiem un līgošanai?


Katru svētdienu Liepājnieki un pilsētas viesi aicināti pasākumus apmeklēt bez maksas.


Informējam, ka pasākumi tiks fotografēti un/vai filmēti. Apmeklējot pasākumus, apmeklētāji piekrīt foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Lūdzam ņemt vērā, ka sliktu laikapstākļu dēļ pasākumi var tikt atcelti.