Rūpējoties par savu apmeklētāju izklaidi un regulāru kultūras programmu, sestdien, 1.aprīlī, pulksten 20 pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet" uzstāsies Liepājas mūziķis Edijs Šnipke.

Edijs Šnipke ir mūziķis ar vairāk kā 30 gadu skatuves pieredzi. Spēlējis kopā ar tādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem, kā Fēlikss Ķiģelis, grupa "Līvi", Ivo Fomins, kā arī sadarbojies ar daudziem citiem māksliniekiem. Pēdējos piecpadsmit gadus Edijs izklaidē publiku visdažādākajos pasākumos un izklaides vietās. Starp izpildītajām dziesmām visbiežāk dzirdamas pasaulē populāras roka un popa dziesmas angļu valodā, kuras ievītas klasiskās ģitāras un Edija balss skaņās.

Kā stāsta pats mūziķis, tad izvēle uzstāties Liepājas pludmalē vienmēr šķiet patīkama, jo tieši šī pludmale viņam raksturojas ar īpašu tīrību, visskaistākajiem saulrietiem un lielu enerģijas plūsmu.

Šajā nedēļas nogalē pludmales kafejnīcas apmeklētājiem ir iespēja apmeklēt brokastu rītus. Brokastu bufete darbosies no pulksten 10 līdz 12 gan sestdien, gan svētdien.

Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos www.facebook.com/redsunbuffet un www.instagram.com/redsunbuffet/