Sestdien, 25.martā, pulksten 20 ar autentisku amerikāņu kantrī mūzikas koncertu pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet" uzstāsies gruzīnu dziedātājs Šota Adamašvili.

Šota Adamašvili ir dzimis un audzis mazā Gruzijas pilsētiņā Bolnisi, piedalījies vairākos Gruzijas TV šovos, kā arī vietējos un starptautiska mēroga festivālos. 2021.gadā mūziķis ieguvis Starptautisko kantrī mūzikas balvu "Texas Sounds" divās kategorijās – "Virtual Rising Star Of The Year" un "Producer’s Choice".

Nedēļas nogales izskaņā, 26.martā, pulksten 10 pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet" notiks bērnu rīts, kurā aicinātas piedalīties ģimenes. Ikviens bērnu rīta apmeklētājs varēs iejusties kā īsts cirka mākslinieks, izmēģinot dažādus cirka trikus, kā arī īstenot burvju trikus ar paliekošu vērtību! Jautrās cirka darbnīcas kopā ar cirka māksliniekiem nodrošinās Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata". Ieeja pasākumā bezmaksas.

"Tā kā šobrīd pavasara laikapstākļi Liepājā vēl ir pavēsi, tādējādi ierobežojot āra pasākumus, izdomājām veidot bērnu rītus, domājot par laiku, ko ģimenes pavada kopā. Paralēli bērnu rīta aktivitātēm, esam ierīkojuši jaunu bērnu stūrīti, kurā draudzēties un spēlēties maziem kafejnīcas apmeklētājiem," stāsta kafejnīcas īpašnieks Mareks Alberts.

Šajā nedēļas nogalē pludmales kafejnīcas apmeklētājiem būs arī iespēja nesteidzīgi nobaudīt dažādus ukraiņu ēdienus. Ēdienkartē tiks iekļauts tradicionālais ukraiņu borščs, vareņiki, sirņiki, kā arī citi ukraiņu virtuves gardumi.