Jau šovakar pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" ieskandinās pludmali, piedāvājot trijās dienās trīs dažādus koncertus un divas ballītes nakts garumā.

Šodien, 2.jūnijā, pulksten 20 pludmales kafejnīcā viesosies mūziķis Edijs Šnipke, savukārt no pulksten 23 deju ritmus nodrošinās "Malibu Beach Party" kopā ar DJ Bosco.

Edijs Šnipke ir mākslinieks ar vairāk kā 30 gadu skatuves pieredzi. Spēlējis kopā ar tādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem, kā Fēlikss Ķiģelis, grupa "Līvi", Ivo Fomins, kā arī sadarbojies ar daudziem citiem māksliniekiem. Pēdējos piecpadsmit gadus Edijs izklaidē publiku visdažādākajos pasākumos un izklaides vietās. Starp izpildītajām dziesmām visbiežāk dzirdamas pasaulē populāras roka un popa dziesmas angļu valodā, kuras ievītas klasiskās ģitāras un Edija balss skaņās.

3.jūnija vakara muzikālo daļu pulksten 20 atklās mākslinieks Normunds Karpičs. Mūziķis ir arī ģitārspēles pasniedzējs, un koncertos izpilda tautā iemīļotu dziesmu kaverversijas. Vakara turpinājumā no pulksten 23 pludmales ballīšu noskaņu turpinās Malibu Beach Party kopā ar DJ Bosco.

Arī svētdien, 4.jūnijā "Red Sun Buffet" parūpēsies par skaistu nedēļas nogales izskaņu un muzikālu izklaidi, ko nodrošinās jau apmeklētāju iemīļots mākslinieks Šota Adamašvili. Mūziķis gada laikā ir apguvis latviešu valodu un iemācījies vairākas latviešu dziesmas, ar kurām papildinās savu repertuāru un iepriecinās koncerta klausītājus.

Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos:

Facebook: www.facebook.com/redsunbuffet
Instagram: www.instagram.com/redsunbuffet/