Baudot vasaras pēdējās siltās dienas jūras krastā, pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet" turpina skanēt lieliska mūzika brīnišķīgu mākslinieku izpildījumā "Saulrieta mūzikas cikla" ietvaros.

Ceturtdien, 25.augustā saulrietā ar pasaules roka un popa klasikas dziesmām klausītājus priecēs Edijs Šnipke, kura vārds liepājniekiem zināms jau vairāk nekā divdesmit gadu garumā.

Piektdien, 26.augustā klausītājus priecēs saksofonists, dziedātājs Uldis Veigurs un pianists Rustams Bagirovs.


Veigurs Liepājas mūzikas mīļotājiem pazīstams galvenokārt kā Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas pasniedzējs, taču saksofonists ar savu profesionālo sniegumu bieži priecē arī plašāku publiku dažādos koncertos. Rustams Bagirovs Absolvējis akordeona klases džeza un populārās mūzikas konservatoriju Arnemā un latīņu mūzikas katedru maģistratūrā Roterdamā (Nīderlandē).

Sestdien, 27.augustā dzīvās mūzikas vakars ar talantīgo Gunāru Gaumigu no Olaines. Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknis, pirmo reizi uz lielās skatuves uzstājās 2017. gadā, startējot konkursa "X-Faktors" atlasē. Kopš tā laika mūziķis turpinājis attīstīt savu profesionalitāti studējot, piedaloties dažādo starptautiskos pasākumos, piemēram,  "Ventspils Groove 2019". Mūziķis priecēs ar dziesmām no tādu leģendāru mākslinieku repertuāra kā Ēriks Kleptons, Stīvijs Vonders, Eds Šīrans un daudzu citu.

Svētdien, 28.augustā koncerts ar pašmāju mākslinieku Greg John, kurš ar savu vienkāršumu, sirsnīgumu piepilda klausītāju sirdis ar melodisku un smeldzīgu liriku. Kopš 2017. gada papildinot savu repertuāru ar jaunām dziesmām, mūziķis ir sagatavojis īpašu programmu, kas sastāv no jau klajā laistām, kā arī vēl nedzirdētām dziesmām.


Visu koncertu sākums pulksten 20. Ieeja pasākumos bez maksas.

Piektdienas vakarā pulksten 23 pludmales "bufete" gaidīs uz "Summer Beach Party" ballīti ar DJ Boomex un Dj Brok'n'roll . Sestdien, 27.augustā, pulksten 23 sāksies "Girls night out" ar Dj Alex O.