Pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" šonedēļ oficiāli atklās savu nu jau četrpadsmito sezonu Liepājas pludmalē.

"Esam aizvadījuši jau 13 skaistas sezonas ar daudz piedzīvojumiem un ticam, ka tikpat daudz vēl būs priekšā. Ir beidzies pandēmijas laiks, un ļoti jūtam jaunu apmeklētāju "vilni" Liepājā. Pilsēta strauji attīstās, pateicoties pilsētas mārketingam un labiekārtošanas darbiem pludmalē. Liepāja tiešām uzskatāmi kļūst par lielu kūrortu, un mums neatliek nekas cits, kā turēt šo latiņu tikpat augsti. Saulrieta maģiskākais galamērķis ir pludmale, kurā gaidīts ir ikviens, un arī šogad esam ieplānojuši daudz dažādus pasākumus un koncertus, " tā par gaidāmo sezonu stāsta pludmales kafejnīcas īpašnieks Mareks Alberts.

Sestdien, 20.maijā pulksten 20 atklāšanas ballīte iesāksies ar Mārtiņa Baloža akustisko koncertu. Mārtiņš darbojas latviešu roka grupā "The Bad Habits", kas pastāv kopš 2014.gada un ir izdevusi arī vairākus albumus. Savukārt no pulksten 23 līdz pat saullēktam par labas mūzikas ritmiem un pavadījumu rūpēsies DJ Cruncher.

Ieeja pasākumos ir bezmaksas. Apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus.

Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos:
Facebook: www.facebook.com/redsunbuffet
Instagram: www.instagram.com/redsunbuffet/