Šajā nedēļas nogalē pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet" iepriecinās apmeklētājus ar diviem koncertiem, pēc kuriem gaidāmas arī dejas kopā ar DJ Bozco, informēja kafejnīcas vadītājs.

Piektdien, 7. jūnijā, pulksten 20 aicinām ielūkoties "Sunset music" koncertā, kurā muzicēs Normunds Karpičs, un mākslinieka repertuārā ir atrodamas daudz dažādas tautas iemīļotu dziesmu kaverversijas. Nedaudz vēlāk, pulksten 23, ikviens ir aicināts uz "Mojito beach party", kurā DJ Bozco garantē neaizmirstamu nakts izklaidi Liepājas pludmalē.

Sestdien, 8. jūnijā, pulksten 20 atkal būs iespēja baudīt "Sunset music" koncertu, šoreiz kopā ar "Saxo White", kas allaž ar savām brīnišķīgajām melodijām pludmalē sarīko īstus svētkus. Vakars turpināsies pulksten 23 ar "Malibu Beach Party" ar DJ Bozco, nodrošinot apmeklētājiem lielisku deju atmosfēru pludmalē. Pasākumu organizatori atgādina, ka vasara turpinās, tāpēc vakarus vislabāk pavadīt tieši pludmalē, baudot saulrietus un labu kompāniju.

Ieeja pasākumos ir bezmaksas. Apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus. Brokastu bufete darbojas no 10 līdz 12 gan sestdien, gan svētdien. Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook un Instagram.