Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet pilsētas dzimšanas dienas nedēļā (17.un 18.martā) atsāk rosību, lai pilsētas iedzīvotāji un viesi arī šogad varētu baudīt gardu maltīti, dzērienu dažādību, kultūras un izklaides vakarus, kā arī skaistākos pludmales skatus. Šīs sezonas devīze "Let’s make new memories" ("Veidosim jaunas atmiņas") nav nejauša, jo divu vienādu notikumu un saulrietu Liepājas pludmalē nemēdz būt.

Sezonas atklāšanas vakars ieplānots īpašs – sestdien, 18.martā plkst. 20.00 pludmales bārā notiks Mārtiņa Baloža (grupas "The Bad Habits" vokāls, ģitāra, ermoņika, dziesmu vārdi) koncerts. Pašmāju grupas nosaukums "Bad Habits" jeb "sliktie ieradumi" radies, spēlējot bāros. Katra Mārtiņa dziesma būs kāds patiess stāsts, ko nodot saviem uzticamākajiem klausītājiem. Turpmāk mūziķu uzstāšanās notiks vismaz reizi nedēļā īpaši izveidotajā programmā "Saulrietu koncertu cikls Liepājas pludmalē". Tiks piedāvāti ne vien pašmāju grupu koncerti, bet arī viesi no tuvākām un tālākām ārzemēm, informē "Red Sun Buffet" pārstāvji. Vasaras sezonai sākoties, nedēļas nogalēs ieplānotas arī ballītes līdz saullēktam.

Taču pludmales kafejnīcas darbība nav vienīgā īpašnieku sirdslieta. Turpinot jau aizsākto ielu mākslas attīstību Liepājā, arī 13.sezonas ietvaros Red Sun Buffet pārstāvji iecerējuši pilsētai dāvināt vairākus sienu gleznojumus. Sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi, pirmais no tiem taps jau šajā pavasarī.

"Iedvesma par personību sienu gleznojumiem Liepājā radās, iepazīstot citās valstīs redzēto. Katrā valstī vienmēr mēģinu kādu ieraudzīt. Sapratu, ka arī šeit mēs varam izpausties. Un tā kā esam šīs pilsētas patrioti,  vēlamies Liepājai atstāt ko paliekošu. Ceru uz to, ka pavisam drīz Liepāja būs "karstais punkts" pasaules street art kartē", stāsta "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts.

Šobrīd Red Sun Buffet strādās nedēļas nogalēs, taču jau aprīlī kafejnīca pludmalē būs atvērta katru dienu no pulksten 10, piedāvājot gardus dzērienus, uzkodas un ēdienus.

Vairāk info par pasākumiem un notikumiem atrodama Facebook vietnē www.facebook.com/redsunbuffet