Publicitātes foto.


Lai nepalaistu garām skaistākos augusta saulrietus un baudītu siltumu, šajās brīvdienās "Red Sun Buffet" apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dzīvās mūzikas koncertus un ballītes līdz rīta gaismai, informē Mareks Alberts.


Piektdien, 11.augustā, pulksten 20 kafejnīcā koncertēs Gunārs Gaumigs, kurš savu karjeru uz lielās skatuves sāka konkursā "X-faktors" atlasē  2017.gadā. Mūziķis izpilda leģendāru mākslinieku (Ēriks Kleptons, Stīvijs Vonders, Eds Šīrans u.c.) repertuāra dziesmas.


Sestdien, 12.augustā, pulksten 20 ikviens aicināts uz Normunda Karpiča koncertu. Mākslinieks ne tikai uzstājas pasākumos un svētkos, bet ir arī ģitārspēles pasniedzējs. Mūzika ir viņa ikdienas daļa, un viņa repertuārā ir atrodamas daudz dažādas tautas iemīļotu dziesmu kaverversijas. Abus vakarus no pulksten 23 līdz pat 5 no rīta turpināsies dejas kopā ar DJ Alex-O (Rīga). Piektdien norisināsies "Gordon’s Gin Beach Party", savukārt sestdien apmeklētājus sagaidīs vasarīgais "Johnnie Walker Beach Party" deju pasākums.  Ieeja uz pasākumiem ir bezmaksas.  


"Red Sun Buffet" piedāvā arī plašu ēdienu un atspirdzinošu dzērienu klāstu. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis, gardus kokteiļus un pludmales skatus. Pasākumu organizatori aicina apmeklēt brīnišķīgo Liepājas pludmali un neatlikt laiku, lai aizvadītu vasaras izskaņas nedēļas!


Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook un Instagram.