Augusts Liepājas iedzīvotājus un viesus iepriecina ar siltajiem vasaras vakariem, tāpēc šonedēļ "Red Sun Buffet" aicina apmeklēt gan vasaras saulrietus, gan kultūras pasākumus, portālu informēja kafejnīcas vadītājs.


Kā ierasts, pludmales kafejnīcā turpinās koncertu cikls "Sunset Music" un piektdien, 18.augustā, pulksten 20 notiks Mārtiņa Baloža koncerts. Mārtiņa repertuārs piedāvā pasaulē zināmu dziesmu kaverversijas oriģinālā izpildījumā – sākot ar Džonija Keša un beidzot ar Keitijas Perijas repertuāru. Mārtiņš arī darbojas latviešu roka grupā "The Bad Habits", kas pastāv kopš 2014.gada, ir izdevusi vairākus albumus un pavisam drīz viesosies Liepājā. No pulksten 23 visus dejotgribētājus sagaidīs Mr.DJ MM (Valmiera).


Sestdien, 19.augustā, pulksten 20 pludmales kafejnīcā atgriezīsies apvienība "Saxo White". Šis dinamiskais duets apvieno saksofona melodisko un dvēselisko skanējumu ar dīdžeja ritmiskajiem bītiem, un kopā tas rada unikālu un aizraujošu muzikālo skanējumu. Viņu mūzikā dzirdams elektronikas, džeza un fanka apvienojums, kā rezultātā tiek radīta skaņa, kas sevī ietver gan mūsdienīgus, gan klasiskus elementus . Neatkarīgi no tā, vai uzstāšanās notiek klubā, brīvā dabā vai privātā pasākumā, "Saxo White" enerģija un aizraušanās ar mūziku iekustinās katru klausītāju. Arī sestdienas vakarā no pulksten 23 būs iespēja izkustēties un padejot bītu ritmā kopā ar DJ Bozco (Rīga).


Pasākumi pludmales kafejnīcā notiek katru nedēļas nogali, un ieeja tajos ir bezmaksas. Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook un Instagram.