Svētdien, 19.janvārī, pulksten 14 Liepājas muzejā izstādes "CREDO. Made in Liepāja" apmeklētājus sagaidīs bijušais grupas CREDO dalībnieks Armands Alksnis, lai klātesošos iepazīstinātu ar pazīstamās liepājnieku grupas vēsturi un priecētu ar muzikālu sniegumu. Plānots, ka šoreiz kopā ar Armandu Alksni muzeja telpās uzstāsies arī vēl citi bijušie grupas dalībnieki, informē muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Izstādē "CREDO. Made in Liepāja" Liepājas muzejā, kas veltīta muzikālajai apvienībai CREDO, iekļautas dažādas liecības no grupas pastāvēšanas laika 45 gadu garumā, tostarp īpaša vieta atvēlēta tieši grupas ģitārista Armanda Alkšņa ģitārai.

Pēc dienesta padomju armijā Armands Alksnis pievienojās CREDO sastāvam. Kad 1981.gadā ansamblis piedalījās Raimonda Paula autorkoncertos, dziesmu aranžējumos liela nozīme bija tieši Armanda Alkšņa virtuozajai ģitārspēlei, bet paralēli tam Armands sāka arī pats komponēt.

Armands Alksnis, kurš joprojām tiek dēvēts arī par vienu no meistarīgākajiem ģitāristiem Latvijā, sarakstījis mūziku tādām atpazīstamām CREDO dziesmām kā, piemēram, "Ūsainā puķe", "Tur aiz mākoņiem ir saule" un citām.

Šī būs jau trešā tikšanās ar bijušajiem grupas CREDO mūziķiem pagājušajā gada novembrī atklātās izstādes laikā. Šīs tikšanās ir apmeklētāju iemīļotas un izvēršas par izzinošu un omulīgu kavēšanos atmiņās.

Izstāde "CREDO. Made in Liepāja" Liepājas muzejā skatāma līdz 2.februārim.

Pasākuma laikā tiks veikta fotogrāfēšana un filmēšana, kas var tikt izmantota publicitātes nolūkos.