Liepājas pilsētas pašvaldības 2020. gadā organizētie notikumi nominēti Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvai. Liepāja par izcilu darbību pasākumu jomā kopumā nominēta četrās kategorijās, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva ir pasākumu nozares speciālistu augstākais apbalvojums, kas tiek piešķirts, lai izceltu labākos un spilgtākos notikumus, pasākumu organizatorus, uzņēmumus, radošos un tehniskos risinājumus un norises vietas pasākumu jomā.

Liepājas notikumi nominēti šādās kategorijās:

– Izcilākais notikums Kurzemē – pastaiga "Izgaismotā Liepāja", kuras laikā no 21. līdz 24.oktobrim varēja apskatīt vairāk nekā 20 dažādus gaismas objektus;
– Izcilākā pastaiga / izgaismojums – pastaiga "Izgaismotā Liepāja";
– Izcilākais pilsētvides noformējums – 11.–18.novembra svētku noformējums Liepājā, kad Liepājas ielas, parki un skvēri tika izgaismoti ar vienotu valsts karoga motīvu;
– Izcilākais "Covid-19" ierobežojumu laika netradicionālas formas klātienes koncerts – iekšpagalmu koncertprogramma "Pilsētas serenādes", kas no 14.maija līdz 12.jūnijam notika kopumā 10 pilsētas iekšpagalmos, ļaujot iedzīvotājiem no savu māju logiem un balkoniem baudīt koncertu.

2020. gada Izcilības balva tiks pasniegta virtuālā apbalvošanas ceremonijā 24. martā. Pilns Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas nominantu saraksts pieejams šeit: https://balva.pasakumuforums.lv.

Kopumā Izcilības balvas 18 kategorijās tika pieteikti 106 pasākumi, pilsētvides aktivitātes un notikumi, kas notikuši Latvijā 2020.gadā. Balvas nominantus nosaka nozares profesionāļu žūrija, bet balvas saņēmējus – visu Latvijas Pasākumu foruma dalībnieku aizklāts balsojums.