Ar diviem iekšpagalmu koncertiem 11. un 12. jūnijā noslēgsies liepājnieku iemīļotā koncertu programma "Pilsētas serenādes". 11. jūnijā pulksten 19 klausītājus priecēs muzikālā apvienība "Gypsy Jazz Trio", savukārt piektdien, 12. jūnijā, pulksten 19 dzirdēsim postfolka apvienību "Saule i tuvāk", portālu irliepaja.lv informēja Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Koncertus ceturtdien un piektdien no pulksten 19 līdz 20 ikviens interesents varēs vērot arī interneta tiešraidē Liepājas pašvaldības sociālo tīkla Facebook kontā liepajalv. Līdz šim koncerti tiešsaistē guvuši plašu atsaucību un kopskaitā skatīti vairāk nekā 250 000 reizes.

Līdz šim koncertos uzstājušies mūziķi Ivo Fomins, Uldis Marhilēvičs, Ainars Virga, Andris Ērglis, komponists Jānis Strazds, ģitārists Roberts Dinters, Liepājas teātra dziedošās aktrises Karīna Tatarinova un Everita Pjata-Gertnere un dziedošais aktieris Viktors Ellers, ģitāristu duets Miks Akots un Kristens Kupčs, pianists Normunds Kalniņš un jaunie Liepājas mūziķi Tabita Balode un Gregors Jānis Mažis.

Visi klātienes koncerta apmeklētāji ar vislielāko atbildību izturējušies pret veselības drošības noteikumiem un apzinīgi ievērojuši valstī noteiktos ierobežojumus, koncertus baudot no balkoniem vai caur atvērtajiem logiem. Savukārt tie, kas pulcējās māju pagalmos, bija vienas mājsaimniecības locekļi, vai arī ieturēja noteikto 2 metru distanci.

Lai ierobežotu "Covid-19" izplatību, koncertu notikumu vietas publiski netiks izpaustas, un Liepājas pašvaldības policija pasākuma vietās nodrošinās sabiedrisko kārtību un nepieļaus cilvēku pulcēšanos vienkopus, kā arī kontrolēs divu metru distances ievērošanu.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un video uzņemšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Kultūras pārvaldes un pilsētas pašvaldības sociālo tīklu Facebook.com, Twitter.com, Youtube.com un Instagram.com kontos.

Sliktu laikapstākļu dēļ koncerts var tikt pārcelts.