12. septembrī pulksten 18 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" varēs baudīt "Melo-M" jaunāko koncertprogrammu "Pieci elementi", ko čellu trio radījis sadarbībā ar dziedātāju Dināru Rudāni, portālu irliepaja.lv informēja Liena Dāvida, SIA "Reku" valdes locekle.


Neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem un nelielo sēdvietu skaitu koncertzālē, organizatori un paziņojuši, ka "Melo-M" un Dināra Rudāne koncerts "Pieci elementi" 2020. gada 12. septembrī pulksten 18 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks.


"Beidzot esam īstenojuši programmu, par ko idejas mums gaisā virmoja jau pirms vairākiem gadiem, kad ar Dināru tikāmies dažādos muzikālos projektos. Jau toreiz sapratām, ka varētu kopīgi radīt jaudīgu crossover koncertprogrammu, kur balss, čelli un perkusijas ceļo vismaz piecos mūzikas žanros – sākot ar Mocartu un beidzot ar mūsdienu popa un roka mūziku," stāsta "Melo-M" līderis Kārlis Auzāns.


Jaunajā un muzikāli daudzveidīgajā koncertprogrammā "Pieci elementi" dzirdami dažādu žanru un noskaņu skaņdarbi. Koncertprogrammas nosaukums nav nejaušība. Tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – akadēmiskā mūzika, roks un popmūzika, latviešu autoru dziesmas, arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.


Uz skatuves kāps pieci mūziķi – kopā ar "Melo-M" čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu tas, kā ierasts, būs arī sitaminstrumentālists Miķelis Vīte, savukārt īpašā viešņa šajā programmā būs dziedātāja Dināra Rudāne.


Dziedātāja Dināra Rudāne. Publicitātes foto.


Koncertprogrammas nosaukums ir saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – Dināras Rudānes un "Melo-M" sadarbībā ir iestudēts skaņdarbs "Dīvas deja", kas plašāk pazīstams no Lika Besona filmas "Piektais elements" un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.


Programmā dzirdēsim arī grupas "Queen" dziesmu "Who Wants To Live Forever", roka himnu "Smoke On The Water", Enijas Lenoksas savulaik dziedāto "Sweet Dreams", kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes āriju no operas "Burvju flauta" un vēl daudzus citus skaņdarbus.


Biļetes uz koncertu pieejamas visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.


Koncertu atbalsta "Windcut Barber shop Liepāja" un "Blaķene Barber shop/Bārs".