Uzņēmuma "Blue Shock Race", kas tikko kā nosvinējis gada jubileju, elektrokartinga halli Liepājā, Vecā ostmalā 22, pusgada laikā apmeklējuši vairāk nekā 10 tūkstoši cilvēku.

Liepājas uzņēmumam "Blue Shock Race" ir divas kartinga halle. Pirmā ("KidsZone") tika atvērta Rīgā, tirdzniecības centrā "Riga Plaza", savukārt otra atrodas Liepājā.

Kā atklāj uzņēmuma vadītājs Artis Daugins, 2016. gadā līdz šim SIA "Blue Shock Race" apgrozījums bijis 241 000 eiro. Par šo naudu ir radīts  21 elektrokartings, ieskaitot visas prototipēšanas un projektēšanas izmaksas, ir uzbūvēta halle "KidsZone". Gada laikā radītas 16 jaunas darbavietas, kur vidējā alga pirms nodokļu nomaksas ir 1077 eiro. "KidsZone" atsevišķais apgrozījums ir 160 000 eiro, kopā apkalpojot ap 20 000 apmeklētāju.

Liepājas halle, kas savu darbību ir sākusi 7.jūlijā, 6 mēnešu laikā sasniegusi 69 000 eiro apgrozījumu, plus vēl veiktas investīcijas. Šobrīd jau halle ir pilnveidota un to papildinājušas tādas izklaides, kā dronu kaujas ar "Dragonfli" dronu arēnā, lāzeru kaujas, virtuālās spēles, dzimšanas dienas pasākumi kopā ar "Mani Svētki", un, protams, papildus kartingi gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas katru mēnesi palielina apgrozījumu. "Blue Shock Race" Liepājā nodarbina 7 – 10 personas, atkarīgs no sezonas un plāna.

Artis Daugins: "Jāatzīst, ka Rīgas halles pieredze ir ļāvusi noticēt, ka Liepājā var un liepājniekiem vajag, jo 6 mēnešu laikā šeit ir apkalpoti ap 10 000 apmeklētāju. Liepājas hallē ir investēti 49 000 eiro un pilnīgi visa peļņa līdz šim reinvestēta pakalpojuma un produkta attīstībai. Šis gads ir bijis ārkārtīgi smags gads fiziski, morāli un noteikti arī finansiāli, jo esam izmantojuši tikai vietējo privāto kapitālu pavisam nelielā apmērā un visu pārējo komanda ir sasniegusi smagu, darbu ieguldot. Tas darbs ko ieguldījusi komanda kartingu izstrādē un abu haļļu radīšanā nav finansiāli novērtējams jāsaka milzīgu paldies visiem sadarbības partneriem un īpaši "Blue Shock" komandai. Esam lepni, ka gan Rīgā, gan Liepājā iedzīvotāji novērtē komandas darbu un ar katru savu braucienu investē Latvijas elektromobilitātē. Uz 2017. gadu skatāmies ar azartu un tik lielu pārliecību kā nekad, jo esam izdarījuši tādu mājasdarbu par ko lepojamies katru dienu."