Liepājas pludmalē renovēts un atvērts jauns pludmales bārs "Cukurbarik’", netālu no glābšanas stacijas. Jaunais bārs ir gandrīz 400 kvadrātmetru plašs, un tajā atrodama 17 metru gara bāra lete, kas ir garākā Liepājā. Savukārt pirmais oficiālais atklāšanas pasākums notiks no 1. līdz 3. jūlijam, kad bārā sadarbībā ar "Red Bull" norisināsies Tet Rally Liepāja" "after-party".

Jaunais pludmales bārs jau atvērts viesiem, un pirmās ballītes notiks "Tet Rally Liepāja" nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. jūlijam, kad katru vakaru, sākot no pulksten 22, sadarbībā ar "Red Bull", uzstāsies vieni no Latvijā labākajiem dīdžejiem. Piektdien, 1.jūlijā, vasaras noskaņu uzburs Dj Makree & Dj Dirty Trz. 2.jūlijā plānots vakars ar talantīgajiem NF3 un 24K, kā arī Foxy Mandy. Savukārt Liepājas rallija nedēļu noslēgs Dj Ron Artie. Pasākumos ieeja bez maksas.

Pludmalē pasākumi plānoti visu vasaru. Nākamais lielais notikums pludmales bārā būs 9. jūlijā, kad notiks festivāla "Summer Sound" iesildīšanās ar DJ Tomu Grēviņu. Savukārt 15.jūlijā uzstāsies DJ Foxy Mandy, un 23. jūlijā liepājniekus un pilsētas viesus gaidīs DJ Maija Rozīte un Aperol zīmola vēstnesis, kurš gatavos īpašos dzērienus.

"Cukurfabrik’" pludmales bārs  pludmalē darbojas jau vairākus gadus, un šogad tas piedzīvojis ne vien vizuālas pārmaiņas, bet arī kļuvis daudz plašāks, ļaujot tā apmeklētājiem izbaudīt vasaru vēl pilnvērtīgāk. Liepājas centrā no 2019. gada atvērts arī "Cukurfabrik’" klubs un jumta terases restorāns.

"Cukurfabrik'" ietilpst "Tiamo" grupā, vienā no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā. Patlaban Liepājā darbojas trīs "Cukurfabrik’": naktsklubs un terases restorāns pilsētas centrā, kā arī pludmales bārs pie jūras. "Cukurfabrik’" raksturo bezgalīgas vasaras ballīšu atmosfēra, laba mūzika, gardi kokteiļi un uzkodas.